porokh: (default)
[personal profile] porokh
Привіз я з недавньої подорожі на Західну Україну рецепт "борщу для лінивих". Вже кілька разів його варив, останнього разу "під запис" -- тож вирішив поділитись.

Як відомо, при приготуванні борщу є дві технічні проблеми: зберегти колір буряку та вгадати з готовністю квасолі (борщ без квасолі може й має право на існування, але навіщо?) У рецепті "лінивого борщу" ці проблеми вирішуються просто: буряк вариться цілим, а квасоля береться вже готова.

Розклад на 6-літрову каструлю (стільки в результаті його і вийшло), як я зафіксував ("скільки рука взяла", можна плюс-мінус трамвайна зупинка брати): буряк чищений - 572 г, капуста білокочанна свіжа 515 г, картопля чищена 644 г, морква чищена 188 г, цибуля ріпчата 92 г, олія соняшникова 3 ст.ложки, кетчуп 2 ст.ложки, квасоля консервована з томатом 400 г, зелень кропу та петрушки, сіль, перець.

У каструлю налив 4 літри води, поклав 3 чищених (не різаних!) буряки, поставив на вогонь. Доки він варився (десь близько 50 хв, перевіряв зубочисткою) пошинкував ножем капусту, почистив та порізав моркву і цибулю. Готовий буряк витяг із каструлі у тарілку, поставив під холодну воду; у каструлю засипав капусту. На окремій пательні поставив пасеруватись моркву з олією. Почистив та порізав кубиками картоплю, вкинув до каструлі. Додав до моркви що обсмажувалась порізану цибулю, ще кілька хвилин пасерував; потім переніс усе до каструлі. Варений буряк натер на самій крупній терці; коли картопля вже зварилась -- закинув його до каструлі, одразу ж додавши кетчуп та квасолю з банки; потім зелень, сіль, перець -- фініш! Час приготування 1 година 45 хвилин.

Смачного!
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

June 2017

S M T W T F S
    123
4567 8910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 21st, 2017 07:25 pm
Powered by Dreamwidth Studios